Polskie Sily Zbrojne na Zachodzie

Topics and things concerning this game.
Giersu

Polskie Sily Zbrojne na Zachodzie

Post by Giersu » 23 Sep 2006, 11:31

Polacy występujący po stronie zachodniej mają następujące tło: pozostający na emigracji rząd RP, w obliczu zbliżającego się konflitu reaktywował Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej i ogłosił nabór ochotników. Podobnie jak w czasie IIWŚ, wyposażenie zapewniło brytyjskie Ministerstwo Obrony. Dlatego też moja propozycja jest taka, by wszyscy gracze pragnący walczyć po stronie Zachodu, zaopatrzyli się w komplet DPM. Koszt nie jest duży, a uważam, że znacznie podniesie to walory estetyczne naszej grupki, jeśli będziemy w miarę jednolicie wyglądali. Do tego zaproponuję naszywki na lewy rękaw (znajdzie się na nich orzeł w koronie i napis POLAND) w zgaszonej kolorystyce (wystarczy, że i tak już będziemy świecili opaskami).

Wiem, że mundur polski wydawałby się dalece bardziej na miejscu, niż DPM, ale po pierwsze - nasza pantera nie jest niestety rewelacyjnym mundurem (a wersję z ripstopu trudno dostać), a po drugie DPM wychodzi po prostu taniej.
Last edited by Giersu on 07 May 2007, 20:23, edited 1 time in total.

lup

Post by lup » 23 Sep 2006, 16:21

do tego czasu jeszcze wiele wody ...ale wstepnie i ja ;)

Korda

Post by Korda » 23 Sep 2006, 21:35

Rozważam taką możliwość.

Dee

Post by Dee » 23 Sep 2006, 22:32

Ay.

Frugo

Post by Frugo » 24 Sep 2006, 01:59

Krakow bedzie po stronie zachodniej

ps. Giers: byliscie teraz u Brujo na zlocie?

Giersu

Post by Giersu » 24 Sep 2006, 12:22

U Brujo? A to nie było na Słowacji? No w każdym razie odpowiedź brzmi niestety "nie". Brujo znam z drugiej edycji Camo.

Wasiek

Post by Wasiek » 24 Sep 2006, 18:36

Ja też.

wilku

Post by wilku » 25 Sep 2006, 17:00

Giersu wrote:U Brujo? A to nie było na Słowacji?

Wiem, że to prawie to samo, ale jeżeli już to na Słoweni.

Ja również po stronie "zachodniej".

Giersu

Post by Giersu » 25 Sep 2006, 17:17

No właśnie - gra była na Słowacji, Brujo mógł tam być co najwyżej w gościach.

Regdorn

Post by Regdorn » 26 Sep 2006, 10:39

Jak już Frugo autorytarnie stwierdził, Kraków po stronie zachodniej ;) Jeszcze dużo czasu ale chętnie się wybiorę.

Santiago

Post by Santiago » 27 Sep 2006, 13:05

No.. w koncu udalo mi sie zrejestrowac...

"zachodni" alianci - bez dwoch zdan. Jedynie sluszny DPM :P

Foka

Post by Foka » 02 Oct 2006, 23:58

99%

Lesław

Post by Lesław » 03 Oct 2006, 19:17

Ja tyż! Z różnych powodów, po zachodniej. W DPM'a się zaopatrzę, tylko co z kałachem...? :)

Victor

Post by Victor » 03 Oct 2006, 20:21

Ja też będę mykał z kałachem :D Możemy sobie do tego dorobić ideologie, że PSZ na Zachodzie zostały wyposażone po części w broń zdobyczną, a ponadto w ich szeregach służą dezerterzy z LWP, którzy wolą posługiwać się bronią którą znają :wink: :wink: :wink:

RAI_guzi

Post by RAI_guzi » 07 Oct 2006, 19:44

I ja po "zachodniej" stronie 8)

Post Reply